טיפול אפילציה להסרת שיער מהפנים

טיפול אפילציה להסרת שיער מהפנים

מהי אפילציה?

אפילציה היא טכניקה וותיקה ומוכחת עם אחוזי הצלחה גבוהים ביותר להסרת שיער בפנים ובאיזורים ממוקדים, באמצעות מחט חשמלית דקיקה החודרת לזקיק השערה באופן מדוייק על ידי אלקטרוליזה, המחט צורבת את נימי הדם המספקים חמצן ותורמת להחלשת השיער, בסדרת טיפולים קצרה ניתן לראות תוצאות משמעותיות הן בעובי השערה ובתדירות הצמיחה.
האיזור השכיח ביותר לטיפול באפילציה הוא איזור הפנים היות וזהו אזור מצומצם ולרוב לא ניתן לטפל בו באופן יעיל באמצעות לייזר.

כיצד טיפול אפילציה עובד?

המחט המוחדרת לזקיק השערה מחממת את כלי הדם שמזינים את הזקיק (בסיס השערה) עד שכלי הדם נקרשים ואינם יכולים להזין את השערה יותר.
הזקיק מת רק אם הוא מחומם בשלב בו השערה נמצאת בשלב צמיחה (לעומת שלב המנוחה או הנסיגה)

לשערה יש שלושה שלבים: צמיחה, מנוחה ונסיגה. לכן, אפשר לטפל באפילציה בכל זמן, ואין צורך לגלח לפני כן או להוריד בשעווה.
מספיק שהשערה בצבצה מתוך העור, וכבר אפשר לקטול אותה עם המחט. לכן הסרת שיער בפנים נעשית במקרים רבים על ידי אפילציה, מפני שכך, אין מצב שבו הלקוח/ה מסתובבים עם שיער על הפנים. ברגע שהשערה מבצבצת, מסירים אותה.

יש להדגיש, כי הסרת שיער באפילציה היא הפיתרון היחיד לבעלות שיער ג'ינג'י, בלונדיני או לבן, שהלייזר לא מסיר וגם לא הקרן-אור.
חשוב לדעת שהטיפול נעשה על ידי קוסמטיקאית מומחית לאפילציה בעלת וותק בתחום ועם תוצאות מוכחות, אל תהססו לבקש ממטופלים המלצות לאפילציה, כאן אין מקום לשרלטנות! טיפול אפילציה שנעשה בידיים לא מקצועיות עלול לגרום לתוצאות של חורים כמו עור תפוז וצלקות בעור. לכן הקפידו לבחור נכון!

מדוע כדאי לטפל באפילציה בפנים?

בשנים האחרונות ישנה מודעות גבוהה לאסתטיקה, כולנו או רובנו רוצות וגם רוצים גוף חלק ומינימום שיער גוף מיותר, השיטה הרווחת היום היא טיפול בלייזר או קרן אור וכיוב'. עם זאת יש קושי בהסרת השיער מאיזור הפנים, טיפול בשיטות אינו יעיל ולעיתים אפילו יש המדווחות כי יש החמרה במצב השיער בעובי ובצבע. לכן טיפול בשיטת אפילציה להסרת שיער מהפנים הוא הנכון ביותר להשגת התוצאה הנחשקת עור פנים חלק ונקי משערות.

מהם האזורים השכיחים לטיפולי אפילציה?

האיזורים הנפוצים לטיפול באפילציה הן בעיקר באזור הפנים, אפילציה בגבות, אפילציה בשפם, אפילציה בפאות. כמו כן, היות ומכשיר אפילציה מביא לתוצאה מדוייקת ניתן להשתמש בו סמוך לקעקועים, אפילציה לגברים נעשית באוזניים, אך הרעיון ברור,  בעצם שניתן להגיע עם מחט אפילציה לאיזורים ממוקדים ולהגיע לתוצאות מדהימות ללא קשר לצבע השערה, או העובי שלה והמיקום.

מי קהל היעד לטיפול באפילציה?

הטיפול בהסרת שיער באפילציה מיועד לנשים וגברים, לנשים שאינן בהריון או בשלב ההנקה, אנשים שאינם מוגדרים כחולי סכרת, בעלי שיער בכל גוון כולל לבן יוכלו להנות מהטיפול.

האם הטיפול באפילציה כואב?

שאלת השאלות, הטיפול באפילציה אכן מעורב בכאב אך נחשב לנסבל בהחלט, לפני הטיפול ניתן לאלחש את האזור בו אנו רוצים לטפל וכך לצמצם למינימום את רמת הכאב. החדשות הטובות שאצלי בקליניקה אני נעזרת במחט דקיקה במיוחד שיוצרת אפקט חימום ממוקד מאוד לתוך זקיק השערה וכך מקטינה משמעותית את הכאב אם בכלל. בשילוב שיטה בה אני נוקטת, אני מצמצמת משמעותית את תדירות הצמיחה של השערה וכך בעצם הפער בין טיפול לטיפול בסדרת הטיפולים מתרחק עד לצורך לטיפול חוזר אם קיים.

הנחיות לשמירה לאחר טיפול הסרת שיער באפילציה?

הטיפול עצמו הוא קצר וממוקד, רצוי למרוח משחה מרגיעה בתדירות גבוהה בימים הראשונים.
העור המטופל באפילציה, כמו בכל שיטה אחרת להסרת שיער, רגיש יותר לאור השמש לכן חובה להקפיד ולמרוח קרם הגנה. ולהימנע מחשיפה ממושכת לשמש לפחות שבוע מסיום הטיפול, כדי שלא יווצרו כתמים חדשים של פיגמנטציה בפנים.

תוכלי לשלב עם טיפול הסרת השיער, טיפול פנים נוסף כגון פילינג יהלום או אחד מטיפולי היופי שבקליניקה כך תוכלי להנות מעור קורן, זוהר ותחושת רעננות מושלמת.

קוסמטיקאית אונליין

נמאס שמציעים לך תכשירים לא מתאימים בפארמים?

מזמינה אותך לאבחון קוסמטי אונליין מותאם אישית בזמן שלך ובנוחיות שלך.
בסוף האבחון יותאם המוצר המדוייק לעורך, עם הוראות טיפול נכון ומיטיב ונישאר בקשר לצורך מעקב.

צרו איתי קשר לתאום פגישה

מעדיפה לדבר איתי?