טיפולי הבהרה וחידוש העור לטיפול בפיגמנטציה

פיגמנטציה

מהם טיפולי הבהרה, טיפול בכתמים פיגמנטציה וחידוש עור?

רבות מאיתנו סובלות מגוון לא אחיד של העור, כתמים חומים על העור, נמשים מרובים, פיגמנטציה הורמונלית, כתמי שמש וכדומה. ברוב המקרים מדובר בפיגמנטציה בפנים אך הם יכולים להופיע בכל מקום לדוגמא כתמי עור בידיים ובחזה.יש לכך מספר גורמים, גורם אחד בולט היא השמש, מדינת ישראל התברכה בימי שמש מרובים במשך השנה וניכרת השפעתה של זו על העור. שינויים הורמונליים יוצרים כתמים שונים על הרקמה החיצונית. הגוף עובר תהליכים ביולוגים הורמונליים. כל הסיבות הללו מייצרים פגיעה בתאי המלנוציטים האחראים על ייצור המלנין מה שגורם לכתמים ובכך מייצר את הפיגמנטציה. נוסיף על כך את הסטרס של חיי היומיום, וזה גורם לחוסר נוחות .

כיצד מטפלים בפיגמנטציה?

הטיפול בפיגמנטציה נעשה לרוב בשימוש בפילינג צמחי ירוק בדרך כלל נבחר בתוכנית טיפולים משולבת בין טיפולי המכון הכוללת פילינגים שונים המכילים חומצות אלפא הידרוקסיות וטכנולוגייה שתזרז את התהליך לבין טיפול בייתי משלים הכולל לחות מרובה, מריחת תכשירים מקלפים ומדכאי מלנין על מנת לסייע בתהליך פירוק המלנין מה שיוצר את הכתמים לבין מדכא מלנין שלאחר פירוק המלנין יעזור לך בהבהרה ובנוסף יעזור במקרים של כתמים וצלקות אקנה, שני מרכיבים אלה משלימים אחד את השני. בבואנו לעבור טיפול הבהרה נעזר בשילוב של חומרים ומכשירים במכון שיביאו אותנו לתוצאה של הבהרה משמעותית לכתמים ובחלק מהמקרים הסרת פיגמנטציה בפנים. בנוסף ניתן לשלב בסוגי עור מסויימים פילינג יהלום או פילינג צמחי ירוק על מנת להגיע לתוצאה מהירה ולתרום לחידוש העור ולשיפור המראה.

כיצד שומרים או נמנעים מפיגמנטציה בפנים ובעור החשוף?

הקפדה על שתיה מרובה. יש למרוח קרם הגנה ביציאה מהבית ובוודאי לחוף הים! חבישת כובע בים תקטין משמעותית את חשיפת עור הפנים לשמש. חשוב להקפיד על ההנחיות בעיקר לאחר טיפול בחידוש העור היות והעור רגיש יותר ועובר תהליך משמעותי.

קוסמטיקאית מומחית ומקצועית לחידוש העור

בקליניקה שלי תוכלי להכיר את כל סוגי הטיפולים שאני מציעה לקבלת טיפול משלים לטיפול בפיגמנטציה בפנים, טיפולי אסטתיקה וטיפולי פנים לדוגמא טיפול מזותרפיה/ מיקרונידלינג לפנים ו/או לבית החזה .להרחבה בנושא מזותרפיה טיפול חדשני שחייבים להכיר

קוסמטיקאית אונליין

נמאס שמציעים לך תכשירים לא מתאימים בפארמים?

מזמינה אותך לאבחון קוסמטי אונליין מותאם אישית בזמן שלך ובנוחיות שלך.
בסוף האבחון יותאם המוצר המדוייק לעורך, עם הוראות טיפול נכון ומיטיב ונישאר בקשר לצורך מעקב.

צרו איתי קשר לתאום פגישה

מעדיפה לדבר איתי?