שיתוף ב facebook
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
ביקור אצל הקוסמטיקאית נראה לחלק מהאנשים כמו פינוק מיותר, אבל האם באמת ביקור אצל קוסמטיקאית מיועד רק לאנשים שמעוניינים לטפח את עור הפנים ולהיראות טוב?
שיתוף ב facebook
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
למה צריך טיפול קוסמטי

למה לא לוותר על טיפולי פנים וקוסמטיקה?

למה אני צריכה טיפול קוסמטי?

מתלבטת כמה חשוב והכרחי ללכת ולקבל טיפול אצל קוסמטיקאית. אשמח לעשות סדר, ביקור אצל הקוסמטיקאית נראה לחלק מהאנשים כמו פינוק מיותר, שלא באמת צריך.
במיוחד למי שנראה טוב גם ככה, או שלא באמת משנה לו איך נראה עור הפנים שלו, אבל האם באמת ביקור אצל קוסמטיקאית מיועד רק לאנשים שמעוניינים לטפח את עור הפנים ולהיראות טוב? לא כל כך בטוח. הנה כל הסיבות האמיתיות ללכת לקוסמטיקאית, רמז זה לא רק אנטי אייג'ינג ופילינגים :

html

 

238.4×484

Times New Roman

No styles found

למה צריך ביקור אצל הקוסמטיקאית אם אפשר לטפל בעצמכם לבד בבית?

ביקור אצל הקוסמטיקאית, כך יכול לספר לכם כל מי שכבר עשה את זה בחייו לפחות פעם אחת, כולל מריטת שיערות, ניקוי שחורים ולפעמים גם פילינג – לסילוק תאי עור מתים.

אבל האם גם מי שאינו סובל משיער פנים מיותר יכול להפיק תועלת מביקור חודשי קבוע אצל הקוסמטיקאית שלו? או שמספיק לקנות קרמים טובים ולטפל בעצמכם בבית?

טיפולי פנים אצל קוסמטיקאית מורשה ומוסמכת, הם פתח לעולם שלם של טיפוח. קוסמטיקאיות אולי מורטות שיער פנים מיותר ומנקות את ה"שחורים", אבל הן גם משתמשות בחומרים לפילינג עמוק, שמנקה את העור ומבהיר אותו, מסיר תאים מתים ובאופן כללי גורם לכם להיראות צעירים וחיוניים יותר.

למי הטיפול מיועד ומה התועלת?

מסתבר שעור פנים קורן, נקי וחלק הוא לא רק לאנשים שטחיים. מחקרים שנערכו ברחבי העולם מגלים, שאנשים שיוצאים מטיפול אצל קוסמטיקאית חווים גם עליה משמעותית בתחושת הביטחון העצמי, בזכות ההשקעה הקטנה והמשמעותית הזו בעצמם ובזכות העובדה שהם מרגישים יפים יותר לאחר טיפול יופי. אז כבר יש לנו ברשימה – מראה טוב יותר, שיפור בביטחון העצמי ובמצב הרוח. נדמה שזה מספיק, אבל זה לא הכל.

הטיפול עצמו, הכולל מגע בנקודות רבות על עור הפנים, עיסוי וליטוף, משפר את המוליכות העצבית לאורך ולרוחב שרירי הפנים, מרגיע ומסייע לשחרור מתחים, כך שיש בו גם תועלת של ממש למצבכם הרגשי וגם למצב עור הפנים שלכם לטווח הארוך.

זה כבר מתחיל להישמע לא פחות חשוב ומועיל מכל טיפול הוליסטי אחר, אבל אתם יודעים מה? זה עדיין לא הכל.

בחירה מושכלת בקוסמטיקאית מקצועית מוסמכת פרא רפואית

ניקוי עמוק ואמיתי של עור הפנים יכול להתבצע רק אצל קוסמטיקאית – יש לה את המכשירים שאין לכם בבית, היא עובדת עם חומרים שרק קוסמטיקאית מורשה יכולה לעבוד איתם, בלי לגרום לנזק, ויש לה מספיק ידע מקצועי, כדי להתאים לכם בצורה המקצועית והאמינה ביותר, את סוג הטיפולים וסוג החומרים המתאימים לסוג העור שלכם ולגילכם. קוסמטיקאית מיומנת תדע להתאים את סוג הטיפול והחומרים גם לאורח החיים שלכם וכך לדייק את ההתייחסות לטיפול בכם.

לסיכום, מקווה שניטרלתי את כל החששות שלך מטיפולי קוסמטיקה

ביקור אצל קוסמטיקאית מוסמכת ומנוסה אינו שונה מביקור אצל שיננית. בדיוק כמו שלא תוותרו על ביקור תקופתי קבוע אצל שיננית, כך לא תוכלו לוותר גם על ביקור תקופתי אצל קוסמטיקאית.

אנשים שרוצים לשמור על עצמם יודעים שאין תחליף לביקור אצל אנשי מקצוע. קוסמטיקאית מקצועית היא זו שיכולה לתת מענה מדויק לסוג העור שלכם, להקדיש לו את תשומת הלב הדרושה ולהעניק לו את הטיפול המתאים, שיהפוך אותו בריא יותר, קורן, חלק וצעיר – לעוד שנים ארוכות.

מלאי את השדות ואחזור אלייך

אהבת? אשמח לתגובה ושיתוף :)

שיתוף ב facebook
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
אורנה משעלי

אורנה משעלי

קוסמטיקאית מוסמכת פרא רפואית
חצב 37 כפר ורדים 052-653-0817

השאירי תגובה

מעדיפה לדבר איתי?